Üretim koşullarında verim ve kalite

Doktor Tarsa'nın esas amacı dünyanın gelişmiş tarımsal teknolojilerini Türk çiftçisinin üretim koşullarına adapte ederek, ürünün verim ve kalitesini, karlılığı arttırmak ve özel ürünlerde sektör liderliğini korumaktır.

Pazar istekleri ve büyüme stratejisi olarak çeşitlilik kaçınılmaz olduğu için ürün gruplarında çeşitlilik oluşturmak, rakiplere göre daha çok alternatif bulundurarak pazarda satışı arttırmak ve markaların sabit olabilmesi için tescil işlemlerini sürekli takip etmektir.

Kalite Politikamız'ı görmek ister misin?


TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi

Doktor Tarsa Tarım 08 - 10 Ağustos 2006 tarihlerinde başarılı bir tetkik geçirmiş, yapılan belgelendirme tetkiki sonucunda, "TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi" belgesini almaya hak kazanmıştır.

TS EN ISO 9001:2000 Quality Management System Certificate


ISO Nedir?

1947 yılında kurulan ve yaptığı standardizasyon çalışmaları sonucu sanayiye, ticarete ve tüketicilere katkılar sağlayan ISO (International Organization for Standardization) Uluslararası Standard Organizasyonudur. TSE, ISO'nun üyesi ve Türkiye'deki tek temsilcisidir.


EN Nedir?

EN (European Norms), Avrupa Standardlarının kısaltmasıdır. EN Avrupa Birliği'nde Standardlar arasında uyum sağlamak için oluşturulmuştur.

Bize ulaşın

Antalya Organize Sanayi Bölgesi İkinci Kısım 22.Cadde No:10 07190 Döşemealtı